Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach

Szkolny projekt ,, INSPIRUJESZ..."

Utworzono dnia 27.03.2024
Nazywam się Henryk Śliwa.
Jestem absolwentem Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzejowicach, rocznik 2000.
Pochodzę z Rzejowic.
Choć minęły już lata, wciąż pamiętam dni spędzone w starym budynku naszej szkoły. Zmiana na nową siedzibę była dla nas wielkim krokiem w przyszłość, otwierając nowe perspektywy i inspirując do dalszego rozwoju.
Szczególne uznanie pragnę wyrazić dla Pani Jolanty Tramś (Czubak), naszej wychowawczyni, która nie tylko przekazała nam wiedzę, ale również wkładała serce i zaangażowanie w nasz rozwój osobisty.
Już od najmłodszych lat pasjonowała mnie elektronika i inżynieria, co kierowało moimi wyborami edukacyjnymi. Po ukończeniu szkoły podstawowej, podjąłem naukę w Technikum Elektronicznym w Radomsku, a następnie kontynuowałem studia na Politechnice Wrocławskiej, specjalizując się w Elektronice i Telekomunikacji.
Obecnie mieszkam w Warszawie i pracuję jako Product Manager w renomowanej firmie zajmującej się profesjonalnymi systemami zabezpieczeń. Moja praca koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, jednocześnie angażując się w projekty konstrukcyjne, w tym mobilne wieże monitorujące.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach zapewniła mi solidne podstawy i wiarę w moje umiejętności, które stale rozwijam na ścieżce zawodowej.

Licznik odwiedzin: